"reklam çözüm yaratır"
Üye Sözleşmesi ve Yardım Kılavuzu Üye Kayıt


1- Sitemize ilan verebilmeniz için ücretsiz üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için yan tarafta bulunan Üye Kayıt formunu doldurarak hemen üye olabilirsiniz.

2- Sisteme giriş yaptıktan sonra vereceğiniz ilanların yayınlanması için bir garanti verilmemektedir. İlanınız Yönetici onayından geçtiği taktirde yayına alınacaktır.

3- Üçüncü kişiler tarafından verilen Eleman, Vasıta, Emlak ve Çeşitli Konular başlığı altında ilanlar yayınlanmaktadır. Bu sebeple sitemizde yayınlanan ilanların içeriğinin doğruluğu hiçbir suretle garanti edilmemektedir. Yayınlanan ilanlar ilan verenin sorumluluğunda olup Sitemiz ilanların eksik, yanıltıcı veya hatalı olmasından da hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

4- Sitemizde yayınladığınız ilanınızın aynı zamanda Gazetelerde de yayınlanmasını isterseniz İletişim Sayfamızdaki Telefon, Faks numaralarımızdan veya Canlı Destek Sayfamızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

5- Üye kaydınız tamamlandıktan sonra, Kontrol Panelinizden İlan Ekleyebilir, İlanlarınızı Değiştirebilir veya silebilirsiniz. Ayrıca yine bu panel vasıtasıyla Onay Bekleyen, Yayında olan ve Süresi Dolmuş ilanlarınızı da görebilirsiniz.


 

 Kişisel Bilgileriniz
Adınız Soyadınız :

 *

E-Mail Adresiniz :
*
Yaşadığınız Şehir :
*
Telefon Numaranız :
*
   
 Üyelik Bilgileriniz
Kullanıcı Adınız :
*
Şifreniz :
*
 

Yazılım ve Tasarım Epox © 2011
Seriilanlarrehberi.com sitesinde üçüncü kişiler tarafından girilen Eleman Arayanlar, Satılık Vasıta, Satılık - Kiralık Emlak ve Çeşitli Konular başlığı altında ilanlar yayınlanmaktadır. Bu sebeple sitemizde yayınlanan ilanların içeriğinin doğruluğu hiçbir suretle garanti edilmemektedir. Yayınlanan ilanlar ilan verenin sorumluluğunda olup Seri İlanlar Rehberi ilanların eksik, yanıltıcı veya hatalı olmasından da hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.